• آخرین قسمت منتشر شده :قسمت 13 از فصل اول آخرین فصل منتشر شده :اول
  • زبان :English محصول :آمریکا
  • نویسنده :Steve Lightfoot , Gerry Conway , John Romita Sr. کارگردان :Steve Lightfoot
  • ستارگان :Jon Bernthal, Jason R. Moore, Ebon Moss-Bachrach
  • Fa
  • En
خلاصه داستان : پانیشر (The Punisher) که با عنوان Marvel’s The Punisher نیز شناخته می شود، یک سریال تلویزیونی آمریکایی که توسط Steve Lightfoot برای شبکه ی اینترنتی نت فلیکس ساخته شده است و بر اساس شخصیت پانیشر داستان های کمیک مارول می باشد. پانیشر یک آدم کُش حرفه‌ای است که پایبند به اصول اخلاقی نیست و همیشه به دنبال کیفر دادن کسانی که به تشخیص او اعمال تبهکارانه انجام داده‌اند، است. همچنین در سریال بی باک جان برنثال نقش پانیشر را ایفا کرده است و قرار است در ابان ماه همین سال سریال پانیشر از شبکه ی نتفیلیکس پخش شود…
Frank Castle is haunted and hunted after the murder of his family and becomes a vigilante known in the criminal underworld as "the Punisher", who aims to fight crime by any means necessary.
 دانلود سریال The Punisher

دانلود فصل اول سریال The Punisher

کمپانی مارول با انتشار خبری در وب‌سایت خود اعلام کرد که سریال پانیشر(The Punisher) در سال ۲۰۱۷ از شبکه استریم نت‌فلیکس پخش خواهد شد. همچنین، مارول پنج بازیگر جدید این سریال که قرار است در این سریال نقش آفرینی کنند را معرفی کرد. دنیل وبر، بازیگر سریال ۱۱٫۲۲٫۶۳، جیسون آر. مور، بازیگر فیلم A Lonely Place for Dying، پال شولز، بازیگر سریال Nurse Jackie، جیمی ری نیومن، بازیگر سریال Bates Motel، و مایکل ناتانسون، بازیگر فیلم گرگ وال استریت (The Wolf of Wall Street)، پنج بازیگری هستند که به جان برنتال در سریال The Punisher پیوسته‌اند. مارول همچنین نقش این پنج بازیگر را اعلام و توضیحاتی در مورد نقش آن‌ها به اشتراک گذاشته است. شما در ادامه می‌توانید توصیف شخصیت‌های سریال را بخوانید:

وبر نقش لوئیس والکوت را بر عهده دارد، او یک سرباز جوان است که در جنگ آسیب دیده است و برای او سخت است که بتواند با جامعه خود را وفق دهد و دوباره در بین افراد عادی حضور داشته باشد.

مور نقش کرتیس هویل را بر عهده دارد، او دوست فرانک کسل ملقب به پانیشر، است و از معدود کسانی است که می‌داند او هنوز زنده است.

شولز نقش راولینز را بر عهده دارد، او یک مامور عالی رتبه سازمان سیا است که در ماموریتی که در کشور افغانستان داشت با فرانک کسل آشنا شده بود.

نیومن نقش سارا لیبرمن را عهده دارد، او همسر مایکرو (با نقش آفرینی ایبون ماس-بچراک) است، ازدواج او را به شخصیت پیچیده‌ای تبدیل کرده است که تاثیر زیادی بر روی مسیر زندگی او گذاشته است.

ناتانسون نقش سام استاین را بر عهده دارد، او یک مامور امنیتی دولتی است که همراه با همکارش که دایانا

مدانی (با نقش آفرینی امبر رز) نام دارد، وارد یک چالش بزرگ برای حل آن می‌شوند.

بازیگران سریال The Punisher

 دانلود سریال The Punisher

 

تریلر فصل اول سریال The Punisher