+17
  • آخرین قسمت منتشر شده :فسمت 1 آخرین فصل منتشر شده :فصل 4
  • زبان :اینگلیسی محصول :-
  • نویسنده :. کارگردان :Charlie Brooker
  • ستارگان :Daniel Westwood ,Hannah John-Kamen ,Beatrice Robertson-Jones
  • Fa
  • En
این سریال در هر قسمت از خود با داستان های فوق العاده زیبا و متفاوت سعی دارد اعتراضی نسبت به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اعتیاد مردم به آنرا نشان دهند که بصورت روز افزون در حال پیشترفت در زندگی انسان هاست...
A television anthology series that shows the dark side of life and technology.

 

دانلود سریال Black Mirror

دانلود رایگان سریال Black Mirror فصل چهارم
دانلود زیرنویس فارسی سریال Black Mirror

شبکه نت فلیکس

 دانلود سریال Black Mirror


درباره فصل چهارم سریال Black Mirror :

طرفداران دانلود سریال Black Mirror بدانند که کم کم داریم به زمان شروع پخش آن نزدیک می‌شویم. به همین خاطر امروز شبکه نت فلیکس تریلری نفس‌گیر از مورد انتظارترین فصل این سریال تلویزیونی منتشر کرد که در آن می‌توانید نام قسمت‌ها و جزئیات خیلی کمی از آنها را بفهمید. شما می‌توانید در پایان همین پست این تریلر را مشاهده و دانلود کند.

تریلری که اخیرا توسط شبکه نت‌فلیکس منتشر شده، قسمت‌هایی از آنچه را که قرار است در فصل چهار رخ دهد به نمایش می‌گذارد.  کم و بیش مشکلاتی را که مردم قرن ۲۱ دارند به تصویر می‌کشد و هرکدام از قسمت‌های آن به طور مستقل نشان می‌دهد که تکنولوژی در آینده چه شکل وحشتناکی به خود می‌گیرد و چه بر سر بشریت می‌آورد. با اینکه اکثر قریب به اتفاق قسمت‌های این سریال به طور غم‌انگیز و ناراحت‌کننده‌ای به پایان می‌رسد، اما می‌توان گفت که در حال حاضر یکی از بهترین و محبوب‌ترین سریال‌های تولید شده تلویزیون است. به نظر می‌رسد که این سریال بیشتر به این خاطر به روی آنتن می‌رود که پتانسیل تکنو فوبیا یا ترس از تکنولوژی را در بینندگان به وجود آورد.

این سریال در ابتدا از شبکه انگلیسی Channel 4 پخش می‌شد. بعد از مدتی، یعنی در سال ۲۰۱۵ نت‌فلیکس درخواست ۱۲ قسمت از این سریال را کرد که این ۱۲ قسمت را برای پخش تبدیل به فصل کرد. زمانی که سومین فصل از سریال آینه سیاه در شبکه نت‌فلیکس به روی آنت رفت، قسمت چهارم آن یعنی قسمت San Junipero تبدیل به یکی از بهترین‌های این سریال شد که تا به امروز هیچ‌کدام از قسمت‌های آن هنوز نتوانستند به این درجه از محبوبیت برسند.


تریلر فصل چهارم سریال Black Mirror