+17
  • آخرین قسمت منتشر شده :فسمت 11 آخرین فصل منتشر شده :فصل 7
  • زبان :اینگلیسی محصول :امریکا
  • نویسنده :. کارگردان : Brad Falchuk, Ryan Murphy
  • ستارگان :Lady Gaga ,Kathy Bates ,Angela Bassett
  • Fa
  • En
یک خانواده معمولی برای شروعی دوباره و نو به خانه ای جدید میروند اما در این خانه اوضاع آنچنان که به نظر میرسد خوب و نرمال نخواهد بود. رازهای سر به مهر زیادی در این خانه وجود دارند. صاحبان پیشین آن بر اثر قتل و خودکشی از دنیا رفته اند. این خانه به آن زیبایی که به نظر میرسد نیست…راز چیست؟ مشکل کجاست؟ چرا صاحبان جدید پس از دیدن موارد مشکوک از خانه نمیروند و در آن میمانند؟ این خانه چه رازی را در خود پنهان کرده؟ سرنوشت این خانواده و اطرافیان آنها همگی به خانه گره خورده اس…
An anthology series centering on different characters and locations, including a house with a murderous past, an asylum, a witch coven, a freak show, a hotel, a farmhouse in Roanoke and a cult.

 

 

 

دانلود سریال American Horror Story

دانلود رایگان سریال American Horror Story فصل هفتم
دانلود زیرنویس فارسی سریال American Horror Story

 دانلود سریال American Horror Story


درباره فصل هفتم سریال American Horror Story :

شبکه FX اعلام و تایید کرد که دانلود سریال American Horror Story برای فصل هفتم باز خواهد گشت. این سریال ترسناک توسط رایان مورفی و برد فالچوک ساخته می‌شود و در حال حاضر فصل ششم آن پخش می‌شود، با این وجود FX تاریخی را برای انتشار فصل هفتم این سریال اعلام نکرده است. جان لندگراف، رئیس شبکه FX، بیانیه‌ای را برای تایید ساخت فصل هفتم سریال American Horror Story منتشر کرده است، او می‌گوید:

رایان، برد و بقیه تیم نویسندگان خیلی خوبی هستند و کار شگفت انگیزی را برای حفظ سریال American Horror Story با ارائه داستان‌ها مبتکرانه بی‌پایان، سرگرم کننده و تکان دهنده انجام داده‌اند و ما مفتخر هستیم که در یک حرکت رو به جلو با آن‌ها فصل هفتم را تایید و در آینده پخش کنیم.فصل ششم سریال American Horror Story که Roanoke نام دارد، تاکنون سه قسمت از آن منتشر شده است. فصل ششم این سریال ۱۰ قسمت خواهد بود و پخش قسمت پایانی این سریال برای تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) برنامه‌ریزی شده است. تا شروع فصل ششم American Horror Story در شهریور ماه، شبکه FX به همراه مورفی و برد اطلاعات این سریال به شکل محرمانه حفظ کردند. با وجود تغییر زمان پخش سریال از ماه اکتبر به ماه سپتامبر، این سریال بار دیگر شاهد کاهش بیننده نسبت به فصل گذشته خود بوده است.

سریال American Horror Story روزهای چهارشنبه از شبکه FX پخش می‌شود. در فصل ششم این سریال بازیگرانی چون کتی بیتس، سارا پلسون، کوبا گودینگ جونیور، لیلی ریب، اندره هلند، وس بنتلی، ایوان پیترز، آنجلا باست، شاین جکسون و دنی اوهر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 


تریلر فصل هفتم سریال American Horror Story