+13
  • زبان :اینگلیسی کیفیت :BluRay 720p-1080p
  • فرمت :MKV حجم :1100MB
  • مدت زمان :110 دقیقه محصول :آمریکا
  • کارگردان :Michael Bay نویسنده : Art Marcum , Matt Holloway
  • امتیاز IMDB :5.3 رده سنی :+13
  • ستارگان :Anthony Hopkins, Mark Wahlberg, Josh Duhamel
  • Fa
  • En
اپتیموس پرایم که برای پیدا کردن سیاره اش "سایبرترون" زمین را ترک کرده، زمانی به آنجا می رسد که سیاره به کلی نابود شده است. او راهی برای احیای سیاره پیدا میکند اما به منظور انجام این کار، او باید قطعه ای که بر روی سیاره زمین وجود دارد را پیدا کند...
Autobots and Decepticons are at war, with humans on the sidelines. Optimus Prime is gone. The key to saving our future lies buried in the secrets of the past, in the hidden history of Transformers on Earth.

دانلود فیلم ۲۰۱۷ Transformers: The Last Knight

دانلود رایگان فیلم ۲۰۱۷ Transformers: The Last Knight با کیفیت۷۲۰p
دانلود زیرنویس فارسی فیلم ۲۰۱۷ Transformers: The Last Knight


  دانلود فیلم Transformers: The Last Knight 2017 نیز مسیر فیلم‌های پیشین این مجموعه را طی کرده، در نتیجه سنگ محک خوبی برای آستانه تحمل ماست که تا چه حد می‌توانیم این نماهای شلوغ و بی سر و ته، ساخته‌ی کارگردان و کمپانی را تحمل کنیم. طرفداران ترنسفورمرز (شایعه شده تعدادی طرفدار دارد!) احتمالا لذت خواهند برد زیرا با دیدن این فیلم احساس خوبی خواهند داشت.

شاید بقیه سینمادوستان از عصب‌کشی دندان بدون بی‌حسی بیشتر لذت ببرند تا تماشای این فیلم!  دانلود فیلم Transformers: The Last Knight 2017 مثال بارز یک اثر بی‌منطق است که با پشت سر هم قراردادن جلوه‌های ویژه، تماشاگر را تا مرز خفگی پیش می‌برد و می‌توان آن را ترکیبی از بازی‌های ویدئویی، آثار سینمایی دم دستی و تفرج در پارک‌های تفریحی دانست تا این که آن را با عنوان باارزشی چون “فیلم” خطاب کرد.

در پسِ این نماهای اغراق شده، به طول حتی چند لحظه می‌توان روایتی مشاهده کرد. وقفه‌های زیاد در طول فیلم قابل مشاهده است که با رویکرد خاص مایکل بی در تدوین تا حدودی این نقص رفع شده. ضرب و شتم روبات علیه انسان به زد و خورد روبات علیه روبات تبدیل می‌شود. خبری از «آپتیموس پرایم» نیست. «مگاترون» هر از گاهی برای خراب‌کاری سر و کله‌اش پیدا می‌شود. جناب آنتونی هاپکینز که گویی از سریال دنیای غرب اشتباهی وارد این فیلم شده!

نمی‌توان چیز دیگری درباره فیلم Transformers: The Last Knight 2017 گفت. در طول این ده سال که از عمر این مجموعه سینمایی گذشته، تفاوت چندانی حاصل نشده و مایکل بی همچنان مشغول به ساختن بلاک‌باسترهای خود است. ترنسفورمرز برای سال ۲۰۰۷ اثر مناسبی بود اما دیگر پتانسیل داشتن دنباله را ندارد معلوم نیست تا کی باید منتظر این دنباله‌ها، پیش‌درآمدها و بازسازی‌های مرگ مغزی بود.


تصاویری از فیلم

 دانلود فیلم Transformers: The Last Knight 2017


تریلر فیلم Transformers: The Last Knight 2017