+13
  • زبان :دو زبانه دوبله فارسی کیفیت :BluRay 720p
  • فرمت :MKV حجم :1.02GB
  • مدت زمان :110 دقیقه محصول :آمریکا.انگلستان
  • کارگردان :Gareth Edwards نویسنده :مشخص نشده !
  • امتیاز IMDB :7.9 رده سنی :+13
  • ستارگان :Felicity Jones , Diego Luna , Alan Tudyk
  • Fa
  • En
داستان این فیلم که مدت کوتاهی قبل از رویدادهای «امیدی تازه» (A New Hope) رخ داده، متمرکز بر گروهی از جاسوس‌های شورشی است که نقشه می‌کشند تا «ستاره مرگ»، سلاح جدید امپراتوری کهکشانی را پیدا کرده و بدزدند...
.

دانلود فیلم Rogue One 2016

نسخه دو زبانه دوبله فارسی

دانلود فیلم Rogue One 2016

 

این فیلم برای طرفداران جنگ ستارگان ساخته شده تا سوالات بی‌شماری را که طی سالیان دراز برای آنان ایجاد شده بود، پاسخ دهد. مجموعه‌ای با پتانسیل بالا که بیش از ۴۰ سال است حضور در سینما را تجربه می‌کند و قدرت بازیگران جدیدی که می‌توانند با هنر خود این کهکشان قدیمی را به طرف دنیایی جدید هدایت کنند. می‌توان “یاغی: داستانی از جنگ‌ ستارگان” را اپیزود هشتم این فرانشیز دانست که تقریبا از حالا تا یک سال آینده روی پرده‌ی سینماها خواهد بود. این ساخته‌ی «گرت ادواردز» اگرچه استثنایی نیست ولی قابل اعتناست. از نظر فنی دلیلی غیر از تهییج تماشاگران متعصب و راهی آسان برای کسب سود سرشار برای وجود این فیلم به ذهن نمی‌رسد و این که بخواهد خود را بیش از یک اثر علمی‌تخیلی و در حد یک فیلم جسورانه نشان دهد و توجهات را به خود جلب کند. نماهای زیادی از “یاغی” صحنه‌هایی از فیلم‌های اخیر مثل «مکس دیوانه: جاده خشم» و «ورود» را برای تماشاگر تداعی کرده که در ذهن او ماندگار نخواهند شد و مشابه اولین فیلم «جنگ ستارگان» در سال ۱۹۷۷ می‌باشد.

 دانلود فیلم Rogue One 2016

“یاغی” همانند محصول سال قبل «نیرو برمی‌خیزد» اعتبار خود را از دنیای تخیلی و فیزیکی خلق‌شده توسط جرج لوکاس و همراهانش در چهار دهه‌ی پیش وام گرفته. با وجود طراحی خوب و هوشمندانه‌ی لوکاس، فیلم لایه‌ای ظاهری از آشفتگی را به نمایش گذاشته که گویی در عمل، دوران جنگ جهانی دوم یا جنگ ویتنام یا حتی گوشه‌ای از یک بازی ویدیویی جذاب را به تصویر کشیده. البته کم و بیش برای حماسه‌ی جنگ ستارگان مناسب به نظر می‌رسد خصوصا آن پرده‌ی سوم جذاب داستان یا تعدادی حقه‌های دیجیتالی زیرکانه و آن لحظه‌ی پایانی راضی‌کننده و فوق العاده.

دانلود فیلم Rogue One 2016

لینک دنلود فیلم Rogue One 2016 دوبله فارسی