+15
  • زبان :دو زبانه دوبله فارسی کیفیت :BluRay 720p
  • فرمت :MKV حجم :850MB
  • مدت زمان :110 دقیقه محصول :هنگ کنگ
  • کارگردان :Wilson Yip نویسنده :مشخص نشده !
  • امتیاز IMDB :7.1 رده سنی :+15
  • ستارگان :Donnie Yen, Lynn Hung, Jin Zhang
  • Fa
  • En
وقتی یک گروه متشکل از گنگسترهای وحشی به رهبری یک تاجر املاک سعی میکنند تا کنترل شهر را به دست بگیرند، استاد ایپ مجبور می شود جلوی آنها موضع بگیرد.
.

دانلود فیلم Ip Man 3 2015

نسخه دو زبانه دوبله فارسی

دانلود فیلم Ip Man 3 2015

 

سومین قسمت اصلی از فیلم‌های‌ اکشن «ایپ‌من» تقریبا تمام نکات مثبت و منفی دو قسمت قبلی را دارد، اما اگر طرفداران این مجموعه بپرسید این فیلم در مقایسه با قبلی‌ها در چه جایگاهی قرار می‌گیرد، جوابشان احتمالا این است: آخر! مسئله این است که شاید بستن چشمانمان بر روی مشکلات داستانی فیلم اول به خاطر اکشن نابی که در کنارش عرضه می‌کرد امکان‌پذیر بود و شاید تکرار و افزایش آنها در فیلم دوم قابل‌تحمل بود، اما حضور دوباره‌ی آنها در فیلم سوم غیرقابل‌قبول است و این سوال را مطرح می‌کند که آیا سازندگان اصلا نیم‌نگاهی به نقد فیلم‌هایشان می‌اندازند یا فقط می‌خواهند از موفقیت فیلم اول برای به جان هم انداختن دانی ین در نقش مبارز اصلی این مجموعه با مبارزهای ریز و درشت دیگر استفاده کنند؟ شاید اسم کمپانی‌های طمع‌کار هالیوودی به عنوان کسانی که بعد از موفقیت یک فیلم دستور سری‌سازی آن را می‌دهند بد در رفته باشد، اما ظاهرا چنین چیزی درباره‌ی کمپانی‌های فیلمسازی چینی هم صدق می‌کند. شاید قسمت اول «ایپ‌من» طرفداران پروپاقرصی داشته باشد، اما من یکی از آنها نیستم. این به این معنا نیست که از دیدن آن لذت نبردم، اما همان‌طور که فیلم با توضیح ادامه‌ی زندگی ایپ‌من به پایان رسید، باید همان‌جا پرونده‌اش بسته می‌شد.

 دانلود فیلم Ip Man 3 2015

فیلم اول به خاطر همان چیزی محبوب شد که از فیلم‌های کلاسیک رزمی سینما به یاد داریم: تمرکز ساده‌ی داستان برروی زندگی یک مبارز بامهارت و مردی معمولی که عاشق زن و زندگی‌اش است و کسی که تبدیل به نماد مقاومت و ایستادگی ملتش می‌شود. به‌شخصه با چنین ترکیب شلوغ‌-پلوغی موافق نیستم و اعتقاد دارم چیزی که باعث می‌شود فیلم اول به جایگاه بالاتری نرسد عناصر زیاد داستانی‌اش است که باعث می‌شود فیلم وقت کافی برای پرداخت کافی آنها را نداشته باشد. خب، این دقیقا همان چیزی است که به‌طرز ضعیف‌تری در دو فیلم بعدی هم تکرار شده‌اند. خوشبختانه در فیلم سوم خبری از ملی‌گرایی افراطی قسمت دوم که به مضحک نشان دادن بدمن‌ها ختم شده بود نیست، اما کماکان یکی از خط‌های داستانی فیلم درباره‌ی فسادی است که در زمان استعمارِ بریتانیا در هنگ کنگ وجود دارد و خب، از آنجایی که ما در دو فیلم قبلی هم با چنین داستانی طرف بوده‌ایم، ماجرا خیلی تکراری و قابل‌پیش‌بینی می‌شود.