+19
 • زبان :اینگلیسی کیفیت :720p-1080p-480p
 • فرمت :MKV حجم :300MB-500MB
 • مدت زمان :60دقیقه محصول :مشخص نشده !
 • کارگردان :David Benioff, D.B. Weiss نویسنده :مشخص نشده !
 • امتیاز IMDB :9.5 رده سنی :+19
 • ستارگان : Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington
 • Fa
 • En
هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این در حالی است که مشاور قبلی به طرز مرموزی به قتل رسیده است، با این حال ادارد تقاضای پادشاه را می پذیرد و به سرزمین شاهی راهی می شود. خانواده ملکه، یعنی لنیستر ها در حال توطئه برای بدست آوردن قدرت هستند. از سوی دیگر، بازمانده های خاندان پادشاه قبلی وستروس، «تارگرین ها» نیز نقشه ی پس گرفتن تاج و تخت را در سر می پرورانند، و تمام این ماجراها موجب در گرفتن نبردی عظیم میان آن‌ها خواهد شد...
Nine noble families fight for control over the mythical lands of Westeros, while a forgotten race returns after being dormant for thousands of years.

 

 

 

 

دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

آخرین‌ قسمت‌ فصل‌‌‌ هفتم‌ ۱۰۸۰p اضافه شد

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

:

در نهایت شبکه HBO، تریلر رسمی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت را منتشر کرد. تریلری که میتوان آن را به عنوان ویدیویی یک دقیقه و سه ثانیه‌ای نام برد که بیشترین تمرکز را بر روی جنگ قدرت و بهتر، جنگ بین دو ملکه گذاشته اسا! تریلر منتشر شده هم زمان با پوستر رسمی فصل هفتم منتشر شد و در این پوستر شاهد حضور شاه شب در پوستر هستیم که در چشمان او انعکاسی از جان اسنو دیده میشود، البته این موضوع چندان هم دور از ذهن نیست، چرا که بر اساس نبرد هاردهوم، به نظر میرسد، شاه شب حریف خود را در آن نبرد چشم‌گیر و خارق‌العاده هاردهوم پیدا کرده بود و اکنون چشم‌اش به حضور مجدد جان اسنو میباشد. جدای از بخش شمال و نبرد “شب طولانی” که در فصل پایانی به آن پرداخته خواهد شد، تریلر سریال بازی تاج و تخت، ویدیوی انگیزشی برای فصل هفتم بوده و به بخشی از داستان میپردازد ولی با این حال، تریلر رسمی سریال حاوی نکات جذابی است که نباید آن را به حال خود رها کرد! با هم نگاهی به نکات دریافتی از تریلر رسمی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت می‌اندازیم.

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

تریلر با حضور ملکه وستروس، “سرسی” از خاندان لنیستر آغاز میشود در ابتدا او را در حال قدم زدن در بخشی از “ردکیپ” میبینم که تا کنون سریال این بخش از ردکیپ را به نمایش نگذاشته بود، به همین جهت این مکان میتواند بخش جدیدی باشد که در سریال به نمایش در آمده است. همچنین میبینم که سرسی دشمنان خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی نام میبرد! مجهول گفته‌های او در جنوب است که میتوان حمله تایرل‌ها از آن قسمت به عنوان موج حمله به این خاندان در نظر گرفت ولی جالب‌ترین نکته آن است که سرسی شمال را دشمن خاندان خود میداند و این در حالی است که شمال در حال آماده باش برای جنگ بزرگ است و هرگز خود را وارد بازی و جنگ‌های پیش پا افتاده و قدرت نمیکند! در ادامه توضیحات دشمنان سرسی، او به غرب اشاره دارد که احتمالا حضور “بیلون گریجوی” خواهد بود که با کشتی‌های ترسناک و عظیم خود در تریلر قابل مشاهده میباشد. بر اساس موقعیت‌های خطر نام برده شده از سوی سرسی، شرق و جنوب دو جبهه‌ای هستند که با یکدیگر بر سر به قدرت رسیدن دنریس متحد شده‌اند، از این رو باید انتظار حمله شرق و جنوب برای یک هدف را داشته باشیم. همچنین سرسی در سکانسی با خیال آسوده خطاب به شخصی که احتمالا برادر او، “جیمی لنیستر” میگوید: “ما آنها مقابله خواهیم کرد”

در نام‌بری موقعیت‌های جغرافیایی، سرسی هنگامی از شمال میگوید که تریلر “آریا استارک” را نشان میدهد که این خود میتواند خبری مبنی بر تغییر مسیر آریا به ردکیپ و پایتخت وستروس باشد، جایی که آریا بر اساس لیست خود، باید برای کشتن سرسی دست به اقدام بزند.

در ادامه نقشه‌ای چوبی‌مانند دیده میشود که در فصل‌های گذشته همراه با استنیس براتیون این نقشه حکاکی شده را دیده بودیم، این نقشه در همان اتاق فرماندهی دراگون استون واقع شده میباشد و احتمالا برای طرح حمله دنریس به کمک تیریون مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

بعد از نمایشی کوتاه از نقشه حکاکی شده، به ارتش خاندان لنیستر میرسیم که اگرچه در نبردهای متعدد تحت عنوان “نبرد پنج پادشاه” دیگر آن شکوه گذشته را ندارد ولی با توجه به زره و نظم حاکم بر ارتش آنها، باید انتظار حضور قدرتمند خاندان شیر در بربر تاگرین‌ها را داشته باشیم. تریلر تنها به نشان دادن ارتش لنیسترها قناعت نمیکند و سرسی و جیمی را که به شخصی نگاه میکنند، که با دیدن و مکالمه با آن شخص به شدت عصبانی میشوند، که البته عصبانیت سرسی بیشتر مشخص و قابل درک است، این شخص میتواند فردی به نمایندگی از بانک براووس باشد تا به لنیسترها بدهی‌هایشان را یادآوری کند یا تیریون لنیستری باشد که برای گفتگوی احتمالی صلح بین دو ارتش و قبل از نبرد دو ملکه حضور یافته است، از آن جایی که شخص مورد نظر قابل مشاهده نیست، حدس‌ها را میتوان بر روی این دو شخصیت متمرکز نمود.

سریال Game of Thrones

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

 

در ادامه تیریون رو میبینم که با دیالوگی از سرسی تحت عنوان “ما لنیسترهای باقی مانده هستیم” به نمایش گذاشته میشود که شاید منظور نهایی تریلر به تیریون باشد ولی با این حال نکته‌ای که در تریلر آن را جذاب کرده است، نگاه خیره تیریون به اژدهایان دنریس است که به نظر میرسد بزرگتر از قبل شده‌اند و با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی گروه جلوه‌های ویژه فصل هفتم سریال، در این فصل شاهد بزرگترین اندازه از اژدهایان دنریس تاگرین خواهیم بود.

در نهایت تریلر به سراغ دنریس میرود و او را در برابر گیت باز شده دراگون استون نشان میدهد و همچنین مثل همیشه شاهد شعاری دیگر از سوی ملکه تاگرین‌ها هستیم که میگوید، “برای حکمرانی متولد شده و این کار را انجام خواهد داد.” بر اساس شعار و گفته دنریس میتوان بدست آوردن تخت آهنین به هر قیمتی را متصور بود ولی با حضور تیریون میتوان تا حدودی از جنون احتمالی او (دنریس تاگرین) نسبت به سایر افراد خاطر جمع ‌ر بود. همچنین در ادامه پرداخت به دنریس او را بر روی صندلی سنگی خود میبینیم که سریال برای اولین به این صندلی از خانه تاگرین‌ها پرداخته است که بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است.

 

شاید هیجان‌انگیزترین نکته تریلر، بخش بعدی آن باشد، جایی که ارتش تاگرین‌ها تحت عنوان “انسالید” ها به خانه اجدادی لنیسترها، “کستلی راک” حمله میبرند و میبینم که ارتش دنریس ظاهرا کنترل قلعه را بدست میگیرد، چرا که تریلر به نشان دادن کشتن شدن سربازان خاندان لنیستر توسط انسالیدها قناعت کرده است

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

 

در بین شخصیت های زیر طرفدار کدام هستید ؟؟؟؟

 

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

 

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

 

مردن کدام شخصیت در سربال باعث شد بیشتر خوشحال شوید ؟

 

 دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones دانلود فصل هفتم سریال Game of Thrones

 

 


دانلود و مشاهده جدیدترین تریلر سریال Game of Thrones