+17
  • زبان :اینگلیسی کیفیت :720p - 480p
  • فرمت :MKV حجم :300MB-500MB
  • مدت زمان :60 دقیقه محصول :مشخص نشده !
  • کارگردان :Frank Darabont نویسنده :James Gunn, Dan Abnett
  • امتیاز IMDB :8.5 رده سنی :+17
  • ستارگان :Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus, Lauren Cohan
  • Fa
  • En
«ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش «لوری» و پسرش «کارل» و همینطور بهترین دوستش، «شین» در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند...
Sheriff Deputy Rick Grimes wakes up from a coma, to learn the world is in ruins, and must lead a group of survivors to stay alive.

 

 دانلود سریال The Walking Dead

«مردگان متحرک» سریالی است که برای جلب نظر طرفدارانش و به همراه کشیدن آنها نباید در هر اپیزود کار شاقی انجام بدهد. شاید سریال زمانی این فرصت را داشت که به چنین سریالی تبدیل شود، اما اصولا مجموعه‌هایی که داستانشان خیلی خیلی طول می‌کشد و وارد فاز «همین‌طوری ادامه می‌دیم تا ببینیم خدا چی می‌خواد!» می‌شوند، نمی‌توانند سریال‌های خارق‌العاده‌ای باشند، اما می‌توانند سریال‌های سرگرم‌کننده و جذابی باشند. بزرگ‌ترین ماموریت‌ این‌جور سریال‌ها این است که تماشاگرانشان را برای یک ساعت درگیر نگه دارند و برای بازگشت ترقیب کنند. وقتی از دست «مردگان متحرک» ناراحت می‌شوم به خاطر این نیست که ازش انتظار یک شاهکار بی‌بدیل را می‌کشم. بزرگ‌ترین مشکلم با سریال این است که بعضی‌وقت‌ها از انجام ساده‌ترین ماموریتش که سرگرم نگه داشتنِ طرفدارانش است نیز کوتاهی می‌کند و این غیرقابل‌قبول است. خب، اپیزود دهم این فصل که «بهترین دوستان جدید» نام دارد، اپیزود خوبی است. چون شاید شاهد اپیزود به‌یادماندنی و دیوانه‌واری نباشیم. اما به پیر، به پیغمبر «مردگان متحرک» در همین حد هم راضی‌کننده است. خواب‌آور بودن سریالی که داستانش در عمق یک دنیای پسا-آخرالزمانی زامبی‌زده می‌گذرد خجالت‌آور است و بزرگ‌ترین دستاورد «بهترین دوستان جدید» این است که خواب‌آور نیست و هیجان دارد. اگر «مردگان متحرک» همین فرمان را بگیرد و جلو برود، به خدا اگر مشکلی با آن داشته باشیم!

 

 دانلود سریال The Walking Dead

«مردگان متحرک» در طول نیم فصل اول این فصل بدجوری توی باتلاق گیر کرده بود. کاراکترها یا باید جلوی سخنرانی‌های نیگان زانو می‌زدند و لال تا کام حرف نمی‌زدند یا ما باید آنها را در حال گریه کردن‌های متوالی و یک جا نشستن و زانوی غم بغل کردن می‌دیدیم. این بزرگ‌ترین آفت یک سریال اکشن می‌تواند باشد. «بهترین دوستان جدید» و کم و بیش اپیزود هفته‌ی پیش به این دلیل اپیزودهای خیلی بهتری نسبت به هشت قسمت اول این فصل هستند که در آنها شتاب و جنبش به کاراکترها برگشته است. در بهترین لحظه‌ی این اپیزود دریل و کارول به هم می‌رسند. مورگان با چوبش یکی از ناجیان را خلع سلاح می‌کند. گابریل جواب اعتماد ریک را می‌دهد و همان‌طور که از عنوان این اپیزود مشخص است، ریک چندتا رفیق عجیب و غریب جدید پیدا می‌کند. اگرچه پیدا کردن دوست در این دنیای پر از دشمن به خودی خود خوب است، اما با توجه به اینکه این گروه جدید اولین گروه خارجی هستند که ریک موفق به جذب آنها در جنگ علیه ناجیان شده، دوستی‌شان را بااهمیت‌تر هم می‌کند. هرچند این دوستان جدید نیز همین‌طوری به ریک اعتماد نمی‌کنند، بلکه با استفاده از یک زامبی تیغ‌دار که انگار از درون یکی از بازی‌های رزیدنت اویل بیرون آمده، مطمئن می‌شود کسی که دارند با او دست می‌دهند، ارزشش را دارد.