+19
  • زبان :اینگلیسی کیفیت :720p - 480p
  • فرمت :MKV حجم :350MB-350MB
  • مدت زمان :60 دقیقه محصول :مشخص نشده !
  • کارگردان :Bryan Fuller, Michael Green نویسنده :مشخص نشده !
  • امتیاز IMDB :8.3 رده سنی :+19
  • ستارگان : Ricky Whittle, Emily Browning, Crispin Glover
  • Fa
  • En
ریشه اصلی داستان این سریال درباره ی نزاع و جنگ بین خدایان قدیم و خدایان جدید است. خدایانی که قدرتشان نشئت گرفته از اعتقادات مردم میباشد. هر خدایی که تعداد معبودهای بیشتری داشته باشد، قدرتش بیشتر خواهد بود. ماجرای سریال در عصر مدرن روایت میشود. زمانی که پرستش خدایان در حاشیه قرار دارد و عشق به تکنولوژی و مادیات جای آنها را گرفته اند. "شادو/سایه" یک محکوم سابق است که به تازگی از زندان آزاد شده. او با مردی مرموز به نام "ونزدی/چهارشنبه" آشنا میشود، کسی که چیزهای زیادی درباره‌ی زندگی و گذشته "شادو" میداند. در حقیقت "ونزدی" یک خدای قدیمی قدرتمند می باشد که درصدد است برای انجام ماموریت خود ارتشی بسازد و شکوه گذشته‌ی خود را دوباره زنده کند...
A recently released ex-convict named Shadow meets a mysterious man who calls himself "Wednesday" and who knows more than he first seems to about Shadow's life and past.

دانلود سریال American Gods


هشدار: این متن بخش‌های از داستان قسمت اول سریال American Gods را لو می‌دهد.

اقتباس تلویزیونی از روی رمان «خدایان آمریکایی» (American Gods) اثر نیل گیمن، نویسنده‌ی شاهکارهای بزرگی مثل سری کامیک‌بوک‌های «سندمن»، برای مدت زیادی در برزخ پیش از تولید گرفتار شده بود. این کتاب که در سال ۲۰۰۱ نوشته شده است، در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۱ توسط اچ‌.بی‌.اُ مورد اقتباس قرار بگیرد، اما همیشه مشکلاتی نظیر آماده نشدن سناریویی دقیق و درخورِ کیفیتِ کتاب مانع ورود این پروژه به مرحله‌ی ساخت می‌شد. با این حال، در طول تمام این سال‌ها، شاید خبرهای مربوط به اقتباسِ «خدایان آمریکایی» کمرنگ می‌شد، اما هیچ‌وقت از بین نمی‌رفت. «خدایان آمریکایی» نه تنها طرفداران فراوانی دارد، بلکه کتاب فانتزی و ماوراطبیعه‌ی متفاوتی است که ایده‌ی ابتدایی خفن و داستان‌پردازی عمیق و مریضی دارد. «خدایان آمریکایی» از آن کتاب‌هایی است که به‌طرز هنرمندانه و ماهرانه‌ای جنون‌آمیز است. از آن دسته آثاری است که خصوصیات و حال‌و‌هوای منحصربه‌فرد خودش را دارد. بنابراین اقتباس سرسری از روی آن غیرقابل‌قبول است. ناسلامتی داریم از داستانی می‌گوییم که درباره‌ی جنگ خدایان قدیم و جدید در دنیای مدرن است. خدایان اسطوره‌ای و دینی و باستانی دارند به فراموشی سپرده می‌شوند و خدایانِ اینترنت و تکنولوژی و سلبریتی در حال گرفتن جای آنها و نابودیشان هستند و البته که خدایان قدیم به رهبری اودین دست روی دست نخواهند گذاشت. دلیل گرفتار شدن سریال در برزخ تولید هم همین بود: پیدا کردن فردی که فرم کاری‌اش با داستانِ غیرمعمولِ «خدایان آمریکایی» جفت و جور باشد و مطمئن شدن از کیفیت سریال.

 

 دانلود سریال American Gods